x
Pozemky Dříteč

Vítejte na stránkách projektu POZEMKY DŘÍTEČ.
Máte jedinečnou příležitost vybrat si svůj stavební pozemek v jedné z atraktivních lokalit přesně mezi Hradcem Králové a Pardubicemi,
na dohled romantické siluetě hradu Kunětická Hora. 

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

O projektu

Připravili jsme nové zasíťované pozemky ve vyhledávané a atraktivní lokalitě v obci Dříteč. Během předchozích 4 let jsme pečlivě projekt připravovali a získali jsme veškerá povolení k zahájení stavby.

Všechny pozemky jsou již prodané.

 

Zahájení stavby
8 / 2020
Dokončení stavby
11 / 2021
Kolaudace stavby
1 / 2022
Předání pozemků
2 - 3 / 2022
O projektu

Lokalita

Nová lokalita s označením C2 se nachází na okraji obce Dříteč mezi Hradcem Králové (10 km) a Pardubicemi (8 km). Obec Dříteč s 460 obyvateli spadá pod pardubický kraj. Veškeré vybavení je přímo v obci – pošta, obecní úřad, potraviny, restaurace, mateřská školka, základní škola, dětské hřiště, fotbalové hřiště. V obci je také oblíbený Golf & Spa Kunětická hora - golfový areál s hotelem a welness. V blízkosti se také nachází nově budovaná Hradubická cyklostezka nebo vyhledávaný hrad Kunětická hora.

 

Pozemky DřítečPozemky Dříteč

Výběr pozemků

Vyberte si z dostupných 33 pozemků v lokalite C2 na kraji obce Dříteč.
Pozemky o velikosti 695 až 910m2 jsou určeny pro výstavbu rodinných domů a všechny obsahují přípojky vody, kanalizace, elektřiny a optického kabelu pro vysokorychlostní internet. Součástí lokality je asfaltová komunikace s veřejným osvětlením a včetně parkovacích stání pro hosty. 
Všechny pozemky jsou již prodané.

Výběr pozemků

Kontakty

Investor

EU property project s.r.o.
Špitálská 183/2, Hradec Králové 500 03 
IČO 28828267, DIČ CZ28828267
Spisová značka: C 30099 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

PRODEJ A PÉČE O KLIENTY

Prodejce
MARCELA NOVOTNÁ
MOBIL: +420 777 631 732
E-MAIL: marcela@pozemkydritec.cz
Marcela Vám ráda vše vysvětlí a provede Vás celým procesem od první komunikace až po předání pozemku.  

FINANCOVÁNÍ

Rádi Vás provedeme procesem financování koupě pozemku od A do Z a společně Vám pomůžeme realizovat Váš sen o novém bydlení po finanční stránce. Zakládáme si na profesionálním přístupu, který je podložený mnoholetými zkušenostmi v oblasti profesionálního finančního poradenství. Dnes společně vedeme tým 30 poradců, se kterými poskytujeme dlouhodobý servis finančního plánování pro více než 1500 klientů po celé ČR. Těšíme se na spolupráci právě s Vámi.
Finanční poradce
BARBORA NOVOTNÁ
E-MAIL: barbora@pozemkydritec.cz
Finanční specialista
Finanční poradce
JAN NOVOTNÝ
E-MAIL: jan@pozemkydritec.cz
Finanční specialista


Za projektem stojí zkušený tým z Hradce Králové.
Zúročili jsme všechny zkušenosti z našich předchozích projektů, nebojíme se nových věcí a změn, jsme kreativní. Naše práce nás baví a děláme ji s láskou a sobě vlastní péčí. Za našimi projekty a jejich kvalitou si pevně stojíme a jsme na ně právem pyšní. A připravujeme další…

Vybrané projekty
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.